Acest site foloseste cookie-uri. Apasati butonul alaturat pentru o navigare cat mai usoara.
Daca folositi acest site, sunteti de acord cu utilizarea cookie-urilor.
X Acest site foloseste Cookies.
Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Detalii aici
Facebook RSS Rugby.ro Email

Program Divizia Nationala la rugby 2016

Divizia Nationala de Seniori 2012

CALIFICARI PLAY OFF – PLAY OUT

TUR

..cine castiga Divizia Nationala? discutii pe Forum, click aici >>

Etapa I - 07 aprilie 2012


1. CSM Suceava-RC Barlad Unirea ora 11.00
2. RC Stejarul Bz.-CSO Pantelimon Constructorilor ora 10.00
3. CSUAV Arad-CS Stiinta Petrosani Sanicolau ora 10.00

Etapa a-II-a - 21 aprilie 2012

4. CS Stiinta Petrosani-CSM Suceava (22/04) Stiinta ora 10.00
5. RC Barlad-RC Stejarul Bz. Rulmentul ora 10.00
6. CSUAV Arad-CSO Pantelimon Sanicolau ora 10.00

Etapa a-III-a - 28 aprilie 2012

7. RC Stejarul Bz.-CS Stiinta Petrosani Constructorilor ora 10.00
8. CSO Pantelimon-RC Barlad UM ora 11.00
9. CSM Suceava-CSUAV Arad Unirea ora 10.00

Etapa a-IV-a - 05 mai 2012

10.CS Stiinta Petrosani-CSO Pantelimon Stiinta ora 10.00
11.CSM Suceava-RC Stejarul Bz. Unirea ora 10.00
12.CSUAV Arad-RC Barlad Sanicolau ora 10.00

Etapa a-V-a - 12 mai 2012

13.RC Barlad-CS Stiinta Petrosani Rulmentul ora 10.00
14.CSO Pantelimon-CSM Suceava (13/05) UM ora 10.00
15.RC Stejarul Bz.-CSUAV Arad Constructorilor ora 10.00

RETUR

Etapa a-VI-a - 19 mai 2012


16.RC Barlad-CSM Suceava (20/05) Rulmentul ora 10.00
17.CSO Pantelimon-RC Stejarul Bz. UM ora 12.00
18.CS Stiinta Petrosani-CSUAV Arad Stiinta ora 10.00

Etapa a-VII-a - 26 mai 2012

19.CSM Suceava-CS Stiinta Petrosani Unirea ora 10.00
20.RC Stejarul Bz.-RC Barlad Constructorilor ora 11.00
21.CSO Pantelimon-CSUAV Arad UM ora 10.00

Etapa a-VIII-a - 2 iunie 2012

22.CS Stiinta Petrosani-RC Stejarul Bz. Stiinta ora 10.00
23.RC Barlad-CSO Pantelimon Rulmentul ora 10.00
24.CSUAV Arad- CSM Suceava (03/06) Sanicolau ora 10.00

..cine castiga Divizia Nationala? discutii pe Forum, click aici >>


Etapa a-IX-a - 04 august 2012

25.CSO Pantelimon-CS Stiinta Petrosani UM ora 10.00
26.RC Stejarul Bz.-CSM Suceava (05/08) Constructorilor ora 10.00
27.RC Barlad-CSUAV Arad Rulmentul ora 10.00

Etapa a-X-a - 11 august 2012

28.CS Stiinta Petrosani-RC Barlad Stiinta ora 10.00
29.CSM Suceava-CSO Pantelimon Unirea ora 10.00
30.CSUAV Arad-RC Stejarul Bz. Sanicolau ora 10.00

PLAY OFF (locurile 1, 2 si 3) – PLAY OUT ( locurile 4, 5 si 6).

Toate echipele pleaca de la 0 puncte in clasament.

TUR

Etapa a-XI-a - 18 august 2012

Etapa a-XII-a - 25 august 2012

Etapa a-XIII-a - 08 septembrie 2012

RETUR

Etapa a-XIV-a - 15 septembrie 2012

Etapa a-XV-a - 22 septembrie 2012

Etapa a-XVI-a - 29 septembrie 2012

Ocupanta locului I promoveaza direct in SuperLiga CEC Bank,

Locul al II-lea joaca meci de baraj, acasa, cu locul al VII-lea din SuperLiga in data de 13 octombrie 2012,

NU retrogradeaza nicio echipa.

..cine castiga Divizia Nationala? discutii pe Forum, click aici >>
Newsletter GRATUIT

Aboneaza-te la newsletterul Rugby.ro si primeste ultimele noutati pe email.

SUPERLIGA LA RUGBY 2016
1 Timisoara Saracens 24
2 CSA Steaua Bucuresti 24
3 CSM Stiinta Baia Mare 20
4 CS Dinamo Bucuresti 10
5 CS Politehnica Iasi 9
6 CS Universitatea Cluj 8
7 CSM Olimpia Bucuresti 4
DIVIZIA NATIONALA 2016
1 CS Stiinta Petrosani
2 CS Navodari
3 RCM Galati
4 CS Poli Unirea Iasi
5 Rugby Club Barlad
6 CSM Bucovina Suceava
7 RC Stejarul Buzau
Sondaj

Cine va fi campioana Romaniei?

1. Timisoara
2. Baia Mare
3. Steaua
4. CSM Bucuresti