Acest site foloseste cookie-uri. Apasati butonul alaturat pentru o navigare cat mai usoara.
Daca folositi acest site, sunteti de acord cu utilizarea cookie-urilor.
X Acest site foloseste Cookies.
Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Detalii aici
Facebook RSS Rugby.ro Email

Program Divizia A la rugby


Divizia A la rugby 2012

Grupa Est: Lions Arad, CFR-CSU Brasov, CSM Sibiu

Grupa Centru: Sportul Studentesc, RC Grivita, CS Metrorex, CS Olimpia

Grupa Vest: RCM Galati, CS Navodari, CSR Callatis Mangalia

...discutii pe Forum despre Divizia A. detalii aici >>

TUR I

Etapa I - 21 aprilie 2012

Grupa Est


1. Lions Arad-CFR-CSU Brasov
CSM Sibiu sta.

Grupa Centru

2. Sportul Stud.-RC Grivita
3. CS Metrorex-CS Olimpia

Grupa Vest

4. RCM Galati-CS Navodari
CSR Callatis Mangalia sta.

Etapa a-II-a - 28 aprilie 2012

Grupa Est


5. CSM Sibiu-Lions Arad
CFR-CSU Brasov sta.

Grupa Centru

6. CS Olimpia-Sportul Stud.
7. CS Metrorex-RC Grivita

Grupa Vest

8. CSR Callatis Mangalia-RCM Galati
CS Navodari sta.

Etapa a-III-a - 05 mai 2012

Grupa Est


9. CFR-CSU Brasov-CSM Sibiu
Lions Arad sta.

Grupa Centru

10. RC Grivita-CS Olimpia
11. Sportul Stud.-CS Metrorex

Grupa Vest

12.CS Navodari-CSR Callatis Mangalia
RCM Galati sta.

...discutii pe Forum despre Divizia A. detalii aici >>

RETUR I

Etapa a-IV-a - 12 mai 2012

Grupa Est


13.CFR-CSU Brasov-Lions Arad
CSM Sibiu sta.

Grupa Centru

14.RC Grivita-Sportul Stud.
15.CS Olimpia-CS Metrorex

Grupa Vest

16.CS Navodari-RCM Galati
CSR Callatis Mangalia sta.

Etapa a-V-a - 19 mai 2012

Grupa Est


17.Lions Arad-CSM Sibiu
CFR-CSU Brasov sta.

Grupa Centru

18.Sportul Stud.-CS Olimpia
19.RC Grivita-CS Metrorex

Grupa Vest

20.RCM Galati-CSR Callatis Mangalia
CS Navodari sta.

Etapa a-VI-a - 26 mai 2012

Grupa Est


21.CSM Sibiu-CFR-CSU Brasov
Lions Arad sta.

Grupa Centru

22.CS Olimpia-RC Grivita
23.CS Metrorex-Sportul Stud.

Grupa Vest

24.CSR Callatis Mangalia-CS Navodari
RCM Galati sta.

...discutii pe Forum despre Divizia A. detalii aici >>

TUR II

Etapa a-VII-a - 02 iunie 2012

Grupa Est


25.Lions Arad-CFR-CSU Brasov
CSM Sibiu sta.

Grupa Centru

26.Sportul Stud.-RC Grivita
27.CS Metrorex-CS Olimpia

Grupa Vest

28.RCM Galati-CS Navodari
CSR Callatis Mangalia sta.

Etapa a-VIII-a - 09 iunie 2012

Grupa Est


29.CSM Sibiu-Lions Arad
CFR-CSU Brasov sta.

Grupa Centru

30.CS Olimpia-Sportul Stud.
31.CS Metrorex-RC Grivita

Grupa Vest

32.CSR Callatis Mangalia-RCM Galati
CS Navodari sta.

Etapa a-IX-a - 28 iulie 2012

Grupa Est


33.CFR-CSU Brasov-CSM Sibiu
Lions Arad sta.

Grupa Centru

34.RC Grivita-CS Olimpia
35.Sportul Stud.-CS Metrorex

Grupa Vest

36.CS Navodari-CSR Callatis Mangalia
RCM Galati sta.

...discutii pe Forum despre Divizia A. detalii aici >>

RETUR II

Etapa a-X-a - 08 septembrie 2012

Grupa Est

37.CFR-CSU Brasov-Lions Arad
CSM Sibiu sta.

Grupa Centru

38.RC Grivita-Sportul Stud.
39.CS Olimpia-CS Metrorex

Grupa Vest

40.CS Navodari-RCM Galati
CSR Callatis Mangalia sta.

Etapa a-XI-a - 15 septembrie 2012

Grupa Est


41.Lions Arad-CSM Sibiu
CFR-CSU Brasov sta.

Grupa Centru

42.Sportul Stud.-CS Olimpia
43.RC Grivita-CS Metrorex

Grupa Vest

44.RCM Galati-CSR Callatis Mangalia
CS Navodari sta.

Etapa a-XII-a - 22 septembrie 2012

Gru
pa Est

45.CSM Sibiu-CFR-CSU Brasov
Lions Arad sta.

Grupa Centru

46.CS Olimpia-RC Grivita
47.CS Metrorex-Sportul Stud.

Grupa Vest

48.CSR Callatis Mangalia-CS Navodari
RCM Galati sta.

PLAY OFF – PLAY OUT

Etapa a-XIII-a - 29 septembrie 2012

Etapa a-XIV-a - 06 octombrie 2012

Etapa a-XV-a - 13 octombrie 2012

Etapa a-XVI-a - 20 octombrie 2012

Etapa a-XVII-a - 27 octombrie 2012

Etapa a-XVIII-a - 03 noiembrie 2012

...discutii pe Forum despre Divizia A. detalii aici >>

 

Newsletter GRATUIT

Aboneaza-te la newsletterul Rugby.ro si primeste ultimele noutati pe email.

SUPERLIGA LA RUGBY 2016
1 Timisoara Saracens 24
2 CSA Steaua Bucuresti 24
3 CSM Stiinta Baia Mare 20
4 CS Dinamo Bucuresti 10
5 CS Politehnica Iasi 9
6 CS Universitatea Cluj 8
7 CSM Olimpia Bucuresti 4
DIVIZIA NATIONALA 2016
1 CS Stiinta Petrosani
2 CS Navodari
3 RCM Galati
4 CS Poli Unirea Iasi
5 Rugby Club Barlad
6 CSM Bucovina Suceava
7 RC Stejarul Buzau
Sondaj

Cine va fi campioana Romaniei?

1. Timisoara
2. Baia Mare
3. Steaua
4. CSM Bucuresti